Grupa Smartbuyers

Nowa spółka grupy Smartbuyers powołana w celu świadczenia usług dla polskich przedsiębiorców prowadzących i chcących prowadzić sprzedaż na Amazonie i w obszarze e-commerce

Udostępnij artykuł
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email
Artykuł sponsorowany
Potrzebujesz pomocy w sprzedaży na Amazon?

Polski rynek e-commerce rozrasta się w zawrotnym tempie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych polskich klientów – działalność rozpoczęła nowa spółka Standard Development Sp. z o. o. Spółka ta ma zaspokoić potrzeby polskich sprzedawców w zakresie wsparcia sprzedaży na Amazonie. 

Obsługa sprzedaży na Amazonie dla polskich firm 

Celem nadrzędnym grupy Smartbuyers jest stanie blisko klienta, reagowanie na jego potrzeby i zapewnianie najwyższej jakości usług. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę usług z zakresu wspierania sprzedaży na Amazonie dla polskich firm świadczonych przez spółkę Standard Development Sp. z o. o. 

Kierowanie usług nowej spółki na polski rynek umożliwia skupienie się na specyfice polskiego rynku e-commerce. Jednocześnie ułatwia kwestie rozliczeniowe B2B z naszymi polskimi klientami. Wszystko po to, by uprościć współpracę z klientami naszej firmy przy zachowaniu najwyższego standardu usług grupy Smartbuyers. 

Usługi dostępne dla polskich sprzedawców na Amazonie 

obsługa sprzedaży Amazon

Spółka Standard Development Polska Sp. z o. o. oferuje pełen pakiet usług grupy Smartbuyers ukierunkowany na wsparcie sprzedaży na Amazonie. Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych usługodawców usług i rozwiązań technologicznych przez Amazon SPN*. Certyfikacja przez Amazon SPN jest potwierdzeniem jakości oferowanych przez nas usług. 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych polskich sprzedawców na Amazonie. Poniżej przedstawiamy wybrane usługi oferowane przez spółkę Standard Development Sp. z o. o.: 

Pełną ofertę usług dostępnych w ramach grupy Smartbuyers można zobaczyć –> TUTAJ 

Sprawdź naszą ofertę usług wsparcia sprzedaży na Amazon:

Serdecznie zapraszamy do współpracy polskich sprzedawców na Amazonie. Zapytania ofertowe prosimy kierować za pomocą formularza dostępnego –> TUTAJ. 

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta odpowiadała na potrzeby naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Grupa Smartbuyers to ekspert z ponad 10-letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze sprzedaży online na platformach Amazon, Ebay czy Etsy. 

 

 

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates. 

Ponad 7-letnie doświadczenie w branży e-commerce ze specjalizacją w content marketingu i marketingu afiliacyjnym, a od 3 lat również współpracująca i tworząca projekty z zakresu sprzedaży na Amazon. Zawodowo zajmuje się m.in. content writingiem, prowadzeniem projektów e-commerce, układaniem szablonów stron sprzedażowych, podnoszeniem efektywności działań sprzedażowo-marketingowych oraz analizą rynku. Po godzinach redaktorka i korektorka treści literackiej i pozaliterackiej. Prywatnie miłośniczka Warszawy, zakupów online i dobrego jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry