logo-poziome.png

Analiza i optymalizacja sprzedaży na Amazon

Twój biznes stanął w miejscu, jest nierentowny lub nie możesz ruszyć z satysfakcjonującą sprzedażą na Amazon? Dobrze trafiłeś! 

Nasi specjaliści zdefiniują problemy blokujące sprzedaż Twoich produktów i wprowadzą optymalizacje, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu na Amazon. 

Sprzedajmy to razem! 

Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych przez Amazon SPN* dostawców usług i rozwiązań technologicznych.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Wysoka sprzedaż na Amazon, lecz niski zysk? Pomożemy!

Osiągnięcie wysokiego przychodu ze sprzedaży na Amazon przy bardzo wysokich, a często nierentownych, kosztach prowadzenia biznesu na Amazon to problem, z którym bardzo często zgłaszają się do nas klienci.

 

Nasza nowa usługa “Analiza i optymalizacja sprzedaży” to wyjście naprzeciw potrzebom naszych dotychczasowych klientów. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży e-commerce, wyprowadziliśmy sprzedaż wielu naszych klientów na właściwe tory – tak, aby nie tylko sprzedaż była wysoka, lecz także, aby biznes na Amazon przynosił im odpowiednie zyski.

 

Pakiet analiza i optymalizacja sprzedaży na Amazon obejmuje:

Usługa analiza i optymalizacja sprzedaży na Amazon jest dla Ciebie, jeśli:

Etap I - Analiza sprzedaży na Amazon

Analiza sprzedaży na Amazon ma na celu zdefiniowanie problemów, które wpływają na brak satysfakcji klienta z wysokości sprzedaży i przedstawienie konkretnych rozwiązań możliwych do wdrożenia. Nasi specjaliści dokonują kompleksowego audytu konta sprzedażowego oraz analizy dotychczasowej historii sprzedażowej. 

Zwracamy uwagę m.in. na model logistyczny, zdrowie konta, wyniki kampanii reklamowych Amazon Ads czy szczegółowe wyniki sprzedażowe poszczególnych produktów. Gdy już poznamy sytuację sprzedażową klienta – konsultujemy z nim jego cele sprzedażowe. W ten sposób jesteśmy w stanie wytypować produkty, które rokują pod budowanie sprzedaży. Dla sprzedawców FBA przeprowadzamy dodatkowo analizę kosztów FBA

Analiza sprzedaży na Amazon jest zakończona opracowaniem prognozy sprzedaży zawierającej plan działań sprzedażowych. Wskażemy Ci, jakie wyniki może osiągnąć Twój produkt i co należy zrobić, aby ten cel zrealizować. Otrzymasz od nas pełen pakiet rekomendacji, który możesz wdrożyć samodzielnie lub zlecić nam w ramach Etapu II tj. Optymalizacji sprzedaży na Amazon.

 

Czas realizacji usługi Analiza sprzedaży na Amazon wynosi około 3 tygodnie. Tę usługę można zamówić zarówno samodzielnie, jak i od razu w pakiecie z Etapem II – Optymalizacją sprzedaży na Amazon.

Etap II - Optymalizacja sprzedaży na Amazon

Optymalizacja sprzedaży na Amazon to usługa ukierunkowana na wyprowadzenie sprzedaży na właściwe tory. Nie jest więc możliwe zakupienie tylko optymalizacji sprzedaży bez wykonania uprzednio analizy sprzedaży, ponieważ to właśnie szczegółowe przeanalizowanie historii sprzedażowej i kompleksowy audyt konta Amazon pozwalają na określenie właściwych kroków prowadzących do zoptymalizowania sprzedaży na Amazon.

Optymalizację sprzedaży przeprowadzamy per grupa produktów tj. parent ASIN + jego wariacje. Dla każdej takiej grupy produktowej wykonujemy m.in.:

Czas realizacji usługi Optymalizacja sprzedaży na Amazon wynosi około 3 miesiące. Usługę realizujemy per grupa produktowa, jednak możliwe jest zamówienie usługi pod kilka różnych grup produktowych. Wszystkie etapy realizacji usługi są konsultowane z klientem i ustalane indywidualnie, tak aby zaproponować najbardziej dopasowane rozwiązania w zależności od sytuacji sprzedażowej naszego klienta.

Zastanawiasz się, czy analiza i optymalizacja sprzedaży jest dla Ciebie?

Doskonale wiemy, że zaufania klientów nie otrzymuje się ot tak – trzeba je zbudować. Nam zaufało już wielu zadowolonych klientów, o czym mogą świadczyć pozytywne referencje, które możesz podejrzeć tutaj.

Wypełnienie formularza nic nie kosztuje – z chęcią odpowiemy Ci na wszystkie pytania, jeśli wciąż zastanawiasz się, czy ta usługa jest dla Ciebie. Jeśli w Twojej sytuacji właściwsze będą inne kroki prowadzące do budowania czy optymalizacji sprzedaży, to dowiesz się tego od naszego konsultanta – zostaw nam tylko do siebie kontakt.

Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, że mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania!

Sprzedajmy to razem! 

Przewiń do góry