amazon-logo.png

Prowadzenie konta na Amazon

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od ponad 10 lat zajmujemy się prowadzeniem kont na Amazon, specjalizujemy się w prowadzeniu sprzedaży na Amazon. Smartbuyers Polska to expert w sprzedaży online B2B i B2C do Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów Unii Europejskiej. Doskonale znamy platformę sprzedażową Amazon i wiemy, w jaki sposób zwiększyć sprzedaż.

Amazon oraz Amazon Prime to platformy, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników. Wśród nich są Twoi przyszli klienci. Z nami szybko do nich dotrzesz.

Sprzedawaj na Amazon – z nami to proste!

Zastanawiasz się, jak założyć i skonfigurować konto Amazon? Chcesz dotrzeć do zagranicznych klientów, ale nie wiesz, w jaki sposób to zrobić?

Pomożemy Ci rozpocząć i zwiększyć sprzedaż na Amazon.

Krok po kroku obsłużymy Twoje konto na Amazon, skonfigurujemy je i rozpoczniemy proces sprzedaży.

Pierwszy krok na Amazon – konto sprzedawcy

Przed rozpoczęciem działań należy założyć konto na Amazon. Aby mieć możliwość sprzedaży produktów przez platformę, trzeba mieć założoną spółkę. Nie ma możliwości założenia konta bez firmy, podobnie jak nie uprawnia do niego jednoosobowa działalność.

Do wyboru masz dwie opcje:

Basic oraz Pro.

Jeśli chcesz dotrzeć do wielu potencjalnych klientów i sprzedawać wiele produktów, polecamy wersję Pro. Pozwala na wystawianie nieograniczonej liczby produktów każdego miesiąca, podczas gdy w przypadku wersji Basic jest to tylko 40. Oczywiście wersja podstawowa jest bezpłatna, ale jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i sprawić, by Twoje produkty dotarły do wielu klientów, bardziej opłacalna jest opcja profesjonalna.

Konto sprzedawcy na Amazon należy odpowiednio skonfigurować. Oferujemy założenie i prowadzenie konta Amazon oraz wsparcie na każdym etapie jego tworzenia. Aby zarejestrować się na platformie Amazon, niezbędny będzie adres e-mail oraz dane osobowe, takie jak skan dowodu osobistego lub paszportu, a także dane firmy, numer telefonu i numer konta bankowego. Na sam koniec niezbędna będzie weryfikacja wprowadzonych danych.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, oszczędzasz czas – my zakładamy dla Ciebie konto firmowe na Amazon oraz zajmujemy się całą konfiguracją. Ty możesz zająć się sprzedażą Twoich produktów.

Prowadzenie sprzedaży na Amazonie

Działalność na Amazon wymaga opracowania odpowiedniej strategii sprzedażowej, a także promowania produktów. Sprzedaż na platformie odbywa się w formacie B2C, czyli sprzedaż detaliczna, jak i B2B – sprzedaż hurtowa. W przypadku, gdy jesteś zainteresowany sprzedażą Amazonowi, a nie klientowi, możesz to robić przez platformę Amazon Vendor.

Dostępne opcje sprzedaży to Amazon

FBA

– Fulfilled by Amazon, czyli wysyłka zamówień bezpośrednio z magazynów Amazon, jak również

FBM

– Fulfilled by Merchant, czyli wysyłka przez sprzedawcę z własnego magazynu. Sprzedaż prowadzona jest do wielu krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania czy Włochy.

W zakres naszych usług wchodzi katalogowanie produktów, opracowanie strategii reklamowej dla Twojej oferty, jak również doradztwo w zakresie kształtowania cen hurtowych i detalicznych.

Dzięki temu możesz skupić się na swoim biznesie, podczas gdy my przejmiemy obsługę konta na Amazon i wszystko, co się z nim wiąże.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Aktywnie wspomagamy proces przygotowania oferty i prowadzenia sprzedaży

Wypełnij formularz

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Przewiń do góry