Smartbuyers - obsługa sprzedaży Amazon

Pozycjonowanie produktów na Amazon

Amazon FBA i FBM z pełnym wsparciem sprzedaży B2B i B2C

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Od ponad 10 lat zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży na Amazon.

Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych przez Amazon SPN* dostawców usług i rozwiązań technologicznych.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

W ofercie naszej firmy posiadamy kompleksowe pozycjonowanie produktów pod marketplace Amazon. Amazon SEO obejmuje zarówno działania podnoszące pozycję oferty na listingach Amazona, jak i pozycjonowanie w Google. Dodatkowy ruch organiczny pozyskany z wyszukiwarki Google zapewnia pasywny przypływ potencjalnych klientów spoza marketplace’a Amazon.

Pozycjonowanie produktów wewnątrz Amazona

Widoczność oferty sprzedaży w wyszukiwarce Amazona zależy od prawidłowego zoptymalizowania contentu pod sprzedawany produkt. Algorytm Amazona A10 analizuje wszystkie dane wprowadzone przez sprzedawców w ofercie sprzedaży, by finalnie pokazać potencjalnemu kupującemu te wyniki, które idealnie pasują do wpisanego w wyszukiwarkę zapytania. 

Znalezienie się na pierwszych miejscach pod konkretną frazę kluczową, wymaga optymalizacji danych produktowych na wielu poziomach. Oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania na Amazon i jej stałą optymalizację.

Wyższa pozycja na listingach Amazona

Osiągnięcie wyższych pozycji oferty sprzedaży w rankingu Amazona jest możliwe m.in. poprzez:

 • Odpowiednie słowa kluczowe
 • Parametry oferty (CTR, CR, sprzedaż)
 • Zgodne z wymaganiami Amazona zdjęcia produktów
 • Zoptymalizowany content (opis, tutuł, punktory, dodatkowe informacje)
 • Konkurencyjną politykę cenową
 • Pozytywne opinie o produkcie
 • Działania reklamowe i ruch spoza Amazona

Oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania produktów na Amazonie uwzględniającą wszystkie powyższe elementy z wykorzystaniem autorskich narzędzi wspomagających podnoszenie pozycji oferty w listingach Amazona.

Pozycjonowanie produktów na Amazon w Google

Celem podjętych działań z zakresu pozycjonowania jest zwiększenie sprzedaży na Amazonie dzięki wykorzystaniu ruchu organicznego z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie produktów Amazon (SEO – Search Engine Optimization) to zabiegi przekładające się na zwiększenie widoczności Twojego produktu pod określone frazy kluczowe wpisywane przez potencjalnego klienta w wyszukiwarkę.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców posiadających konta sprzedażowe na amazon.co.uk, amazon.com oraz amazon.de. Jeśli jesteś sprzedawcą operującym na innym rynku, uzupełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie stosowną ofertę usługi.

Zakres oferty pozycjonowania produktów na Amazon z wykorzystaniem Google

 • Przygotowanie artykułu tematycznego zawierającego przekierowania do produktów na Amazonie na rynki DE/UK/USA
 • Opublikowanie artykułu na domenie hostowanej przez Smartbuyers LTD
 • Nielimitowana możliwość edycji i optymalizacji treści artykułu
 • Pozycjonowanie artykułu w Google na generujące sprzedaż frazy kluczowe
 • Prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads celem zwiększenia sprzedaży

Widoczność w Google podnosi wysokość sprzedaży na Amazon

Pozyskiwanie dobrej jakości ruchu spoza Amazona, to otwarcie się na znacznie większą liczbę klientów niż dotychczas. Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie – korzysta z niej 95,8% wszystkich użytkowników internetu w Niemczech, natomiast w Wielkiej Brytanii – 92,64%. 

Dobrze zaplanowane strategie pozycjonowania i reklamy w Google pozwalają na zwiększenie finalnej sprzedaży na Amazonie i zwiększenie zysku nawet przy nakładach na reklamy płatne Google Ads.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą kompleksowego pozycjonowania produktów na Amazon – wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj o pozycjonowanie produktów na Amazon

Wypełnij formularz

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Przewiń do góry