logo-poziome.png

Pozycjonowanie produktów na Amazon

Poznaj nasz pakiet usług sprzedażowo-marketingowych gwarantujący wzrost sprzedaży już po 3 miesiącach od wprowadzenia pierwszych zmian w Twoim listingu na Amazonie!

Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych przez Amazon SPN* dostawców usług i rozwiązań technologicznych.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Zamów pozycjonowanie produktów na Amazon

Oferta specjalna:  Kompleksowe pozycjonowanie produktów pod marketplace Amazon!

Zaufaj naszemu doświadczeniu – od ponad 10 lat zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży na Amazonie. Oferujemy szeroki pakiet usług marketingowych, sprzedażowych i konsultingowych, który obejmuje zarówno działania wewnątrz platformy Amazon, jak i w zewnętrznych kanałach reklamowych.

Pozycjonowanie produktów wewnątrz Amazona

Widoczność oferty sprzedaży w wyszukiwarce Amazona zależy głównie od prawidłowego zoptymalizowania contentu pod sprzedawany produkt. Algorytm Amazona A10 analizuje wszystkie dane wprowadzone przez sprzedawców w ofercie sprzedaży, by finalnie pokazać potencjalnemu kupującemu te wyniki, które idealnie pasują do wpisanego w wyszukiwarkę zapytania. 

Znalezienie się na pierwszych miejscach pod konkretną frazę kluczową, wymaga optymalizacji danych produktowych na wielu poziomach. My wiemy jak to zrobić – oferujemy kompleksową usługę pozycjonowania na Amazon, jej stałą optymalizację – a to wszystko z wykorzystaniem autorskich narzędzi wspomagających podnoszenie pozycji oferty w wyszukiwarce Amazona.

Pozycjonowanie produktów na Amazon z wykorzystaniem zewnętrznych kanałów reklamowych

Celem podjętych działań z zakresu pozycjonowania jest zwiększenie sprzedaży na Amazonie za pomocą różnorodnych kanałów reklamowych

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców posiadających konta sprzedażowe na wszystkich marketplace’ach Amazona. Uzupełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie stosowną ofertę usługi.

Twój pakiet usług gwarantujący zwiększenie sprzedaży na Amazonie

W ramach opieki nad konkretnym produktem (ASIN-em) na Amazonie wykonujemy szereg usług marketingowych, doradczych i konsultingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży Twojego produktu.

Podejmowane przez nas działania związane ze sprzedażą na Amazonie oraz zwiększaniem rozpoznawalności produktów naszych klientów ustalane są na podstawie doświadczenia i dobrych praktyk, które doskonaliliśmy przez ponad 10 lat działalności w branży.

Dbając o najwyższą jakość obsługi naszych klientów oferujemy zestaw profesjonalnych usług ukierunkowanych na zwiększenie sprzedaży opartych głównie na wynagrodzeniu prowizyjnym, dlatego też współpraca z nami jest gwarancją podniesienia sprzedaży na Twoich produktach.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą kompleksowego pozycjonowania produktów na Amazon – wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Przewiń do góry