Smartbuyers - obsługa sprzedaży Amazon

Usługi Poaudytowe

Kompleksowe wsparcie poaudytowe na Amazonie

 

Audyt produktu na Amazonie pozwala na określenie obszarów, nad którymi należy pracować, aby podnieść sprzedaż na konkretnym ASIN-ie. Każdy audyt produktu zawiera rekomendacje dalszych działań – jako sprzedawca możesz samodzielnie podjąć te kroki lub zlecić je nam jako Usługi Poaudytowe. Od ponad 10 lat pracujemy na Amazonie, dzięki czemu wdrożenie odpowiedniej strategii poaudytowej z naszą pomocą umożliwia realne podniesienie sprzedaży na wskazanym produkcie.

Co obejmują usługi poaudytowe?

W zależności od tego, co ukaże nam audyt konkretnego ASIN-a – podejmujemy szereg kompleksowych działań, które realnie prowadzą do podniesienia sprzedaży na Amazonie. W skład tych działań może wchodzić:

 • Przygotowanie planu pozycjonowania produktu na Amazon w oparciu o parametr CPR
 • Rozbudowanie bazy słów kluczowych produktu celem jego pozycjonowania tj. zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwań organicznych na Amazon
 • Aktualizacja listingu produktu pod kątem algorytmu A10 o wskazane w planie pozycjonowania frazy kluczowe w języku właściwym dla danego marketplace’a
 • Naniesienie zmian w listingu produktu na Amazonie
 • Przygotowanie analizy konkurencji wraz z planem sprzedaży produktu dla przedmiotowego marketplace’a
 • Przygotowanie kampanii PPC dla produktu pod kątem algorytmu A10
 • Monitorowanie polityki cenowej konkurencji co 14 dni na najbardziej pożądane frazy kluczowe
 • Monitorowanie zmian w wynikach pozycjonowania produktu na platformie Amazon na najbardziej pożądane frazy kluczowe w okresach co 30 dni przez 3 miesiące

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, więc finalny zakres prac na danym ASIN-ie może się różnić. Najważniejsze jest dla nas zrealizowanie tych działań, które naprawdę przyniosą korzyść w postaci zwiększenia sprzedaży na produkcie. Liczy się dla nas przede wszystkim skuteczność naszej pracy, w związku z tym często podejmujemy także inne działania reklamowo-sprzedażowe – dopasowane do potrzeb klienta.

Zwiększ sprzedaż swojego produktu na Amazonie

 1. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co blokuje sprzedaż Twojego produktu na Amazonie -> zamów usługę Audytu produktu.
 2. W kolejnym kroku otrzymasz od nas raport z audytu, w którym zaproponujemy zmiany mające na celu odblokowanie potencjału sprzedażowego Twojego produktu.
 3. W raporcie z audytu otrzymasz rekomendacje, które możesz wprowadzić samodzielnie lub powierzyć nam jako Usługi Poaudytowe.
 4. Wybierając Usługi Poaudytowe – otrzymasz od nas konkretną listę działań, które podejmiemy celem zwiększenia sprzedaży na Twoim produkcie.
 5. O każdym wykonanym działaniu będziemy informować Cię mailowo.
 6. Po okresie 3 miesięcy przygotujemy dla Ciebie raport ukazujący, jak nasza praca przełożyła się na Twoją sprzedaż na Amazonie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Audytów i Usług Poaudytowych produktów na Amazonie!

Przewiń do góry