Smartbuyers - obsługa sprzedaży Amazon

Usługi Poaudytowe

Kompleksowe wsparcie poaudytowe na Amazonie

Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych przez Amazon SPN* dostawców usług i rozwiązań technologicznych.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Zamów usługi poaudytowe

 

Audyt produktu na Amazonie pozwala na określenie obszarów, nad którymi należy pracować, aby podnieść sprzedaż na konkretnym ASIN-ie. Każdy audyt produktu zawiera rekomendacje dalszych działań – jako sprzedawca możesz samodzielnie podjąć te kroki lub zlecić je nam jako Usługi Poaudytowe. Od ponad 10 lat pracujemy na Amazonie, dzięki czemu wdrożenie odpowiedniej strategii poaudytowej z naszą pomocą umożliwia realne podniesienie sprzedaży na wskazanym produkcie.

Co obejmują usługi poaudytowe?

W zależności od tego, co ukaże nam audyt konkretnego ASIN-a – podejmujemy szereg kompleksowych działań, które realnie prowadzą do podniesienia sprzedaży na Amazonie. W skład tych działań może wchodzić:

 • Przygotowanie planu pozycjonowania produktu na Amazon w oparciu o parametr CPR
 • Rozbudowanie bazy słów kluczowych produktu celem jego pozycjonowania tj. zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwań organicznych na Amazon
 • Aktualizacja listingu produktu pod kątem algorytmu A10 o wskazane w planie pozycjonowania frazy kluczowe w języku właściwym dla danego marketplace’a
 • Naniesienie zmian w listingu produktu na Amazonie
 • Przygotowanie analizy konkurencji wraz z planem sprzedaży produktu dla przedmiotowego marketplace’a
 • Przygotowanie kampanii PPC dla produktu pod kątem algorytmu A10
 • Monitorowanie polityki cenowej konkurencji co 14 dni na najbardziej pożądane frazy kluczowe
 • Monitorowanie zmian w wynikach pozycjonowania produktu na platformie Amazon na najbardziej pożądane frazy kluczowe w okresach co 30 dni przez 3 miesiące

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, więc finalny zakres prac na danym ASIN-ie może się różnić. Najważniejsze jest dla nas zrealizowanie tych działań, które naprawdę przyniosą korzyść w postaci zwiększenia sprzedaży na produkcie. Liczy się dla nas przede wszystkim skuteczność naszej pracy, w związku z tym często podejmujemy także inne działania reklamowo-sprzedażowe – dopasowane do potrzeb klienta.

Zwiększ sprzedaż swojego produktu na Amazonie

 1. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co blokuje sprzedaż Twojego produktu na Amazonie -> zamów usługę Audytu produktu.
 2. W kolejnym kroku otrzymasz od nas raport z audytu, w którym zaproponujemy zmiany mające na celu odblokowanie potencjału sprzedażowego Twojego produktu.
 3. W raporcie z audytu otrzymasz rekomendacje, które możesz wprowadzić samodzielnie lub powierzyć nam jako Usługi Poaudytowe.
 4. Wybierając Usługi Poaudytowe – otrzymasz od nas konkretną listę działań, które podejmiemy celem zwiększenia sprzedaży na Twoim produkcie.
 5. O każdym wykonanym działaniu będziemy informować Cię mailowo.
 6. Po okresie 3 miesięcy przygotujemy dla Ciebie raport ukazujący, jak nasza praca przełożyła się na Twoją sprzedaż na Amazonie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Audytów i Usług Poaudytowych produktów na Amazonie!

Przewiń do góry