logo-poziome.png

Katalogowanie produktów na Amazon

Profesjonalnie opracujemy Twój listing produktowy, aby zaczął pracować organicznie już od momentu dodania produktu do katalogu produktów Amazon. Sprzedajmy to razem! 

Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych przez Amazon SPN* dostawców usług i rozwiązań technologicznych.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Opracujemy dla Ciebie sprzedający listing na Amazon

Oczywiście możemy dodać produkt do katalogu Amazon bez ingerencji w opisy i treści – jedynie na podstawie danych klienta. Z doświadczenia jednak wiemy, że samo dodanie produktu na Amazon nie sprawi, że produkt od razu zacznie się sprzedawać.

 

Must have dobrego listingu to: 

Katalogowanie produktów na Amazonie

Zajmujemy się kompleksowym katalogowaniem produktów na Amazonie. W naszej ofercie znajduje się nie tylko dodanie produktów do katalogu Amazona – optymalizujemy również wszelkie dane produktowe (m.in. nazwę, zdjęcia, opis produktu, warianty a także cenę) w taki sposób, by końcowa oferta sprzedaży była atrakcyjna dla klienta końcowego i łatwo widoczna w wyszukiwarce Amazona. 

 

Na tak zaktualizowany listing zalecamy niezwłoczne uruchomienie kampanii Amazon PPC, które będą działały dwutorowo: 

  • Wygenerują traffic na Twój produkt 
  • Umocnią pozycjonowanie Twojego listingu 

Katalogowanie produktów na Amazon – nasza oferta

KATALOGOWANIE PODSTAWOWE 

Obejmuje przygotowanie pliku flat file oraz wrzucenie zmian na Amazonie (jeśli posiadamy dostęp do konta sprzedażowego klienta). Produkty skatalogowane w wersji podstawowej zawierają jedynie niezbędne informacje, a opisy, tytuły, bullet points i słowa kluczowe są przygotowywane na podstawie dostarczonych przez klienta informacji. 

KATALOGOWANIE ROZSZERZONE 

Obejmuje wszystko z katalogowania podstawowego, jednak opisy, tytuły, bullet points i słowa kluczowe są dodatkowo zoptymalizowane pod kątem algorytmu A10 Amazona. Przed przygotowaniem tych treści, wykonujemy bowiem analitykę słów kluczowych. Wszelkie treści na listingu optymalizujemy właśnie z pomocą tych słów, by listing pozycjonował się organicznie na właściwe frazy i w ten sposób generował traffic. Treści są przygotowywane przez copywritera, a następnie przesyłane do proofreadingu przez native speakera pod język marketplace’a, na którym mają być wystawione produkty. 

Dlaczego warto zlecić nam katalogowanie produktów?

Twój listing już może zacząć się pozycjonować na Amazonie!

Stworzenie oferty sprzedażowej zoptymalizowanej zarówno pod kupujących, jak i algorytmy wyszukiwarki Amazona może być dla sprzedawcy czasochłonnym zadaniem. Wymaga też posiadania przemyślanej strategii sprzedażowej, która pozwoli na maksymalizację zysku ze sprzedaży oraz dostępu do narzędzi analitycznych czy też znajomości mechanizmów Amazona. 

Zaufaj naszemu doświadczeniu – praktykujemy to od lat. Zajmujemy się sprzedażą na Amazonie już od ponad dekady i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami na tym marketplace. Z naszą pomocą możesz wprowadzić do sprzedaży na Amazon produkt, którego potencjał sprzedaży organicznej będzie znacznie wyższy już na samym starcie. 

Jeśli jesteś zainteresowany usługą katalogowania produktów na Amazon – po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Wysłanie wiadomości nic nie kosztuje – czekamy na Twoją wiadomość! 

 

Sprzedajmy to razem! 

Przewiń do góry