Amazon SPN

Zatwierdzony przez Amazon SPN certyfikowany dostawca usług i technologii – Smartbuyers LTD

Udostępnij artykuł
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email
Potrzebujesz pomocy w sprzedaży na Amazon?

Nasza firma uzyskała status certyfikowanego dostawcy usług i technologii w sieci Amazon Service Provider Network*. Certyfikacja przez Amazon SPN to silna dawka motywacji dla naszego zespołu, by dalej pracować nad optymalizacją usług oraz rozwiązań technologicznych, które oferujemy sprzedawcom na Amazonie.

Czym jest Amazon Service Provider Network?

Amazon Service Provider Network powstało w 2014 roku w celu umożliwienia sprzedawcom uruchamiania, zarządzania i rozwijania biznesu na Amazonie. Obecnie sieć Amazon SPN zrzesza ponad 300 profesjonalnych usługodawców, przeszkolonych i certyfikowanych przez Amazon. Sprzedawca na Amazonie ma więc możliwość skorzystania z usług ukierunkowanych na podnoszenie i optymalizację sprzedaży na Amazonie.

Rodzaje usług dostępnych w Amazon SPN

Amazon SPN

Źródło: Amazon.in

  1. Amazon Fly. Wsparcie w pierwszych krokach sprzedaży na Amazonie. Konfiguracja konta i wyświetlanie produktów.
  2. Przetwarzanie obrazów. Usługi graficzne ukierunkowane na poprawę prezentacji wizualnej produktów. Zdjęcia produktów, sesje zdjęciowe z produktem czy edycja zdjęć.
  3. Katalogowanie produktów. Opisy produktów zgodne z wymaganiami Amazona przyjazne dla klienta końcowego i wyszukiwarki Amazona.
  4. Amazon Boost. Wsparcie w prowadzeniu konta na Amazon (Amazon Seller Central).
  5. Transport FBA. Dla sprzedawców Amazon FBA. Bezproblemowy transport lub usuwanie produktów z Centrów Logistycznych Amazona.
  6. Optymalizacja reklam. Profesjonalne wsparcie w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych na Amazonie.
  7. Więcej o usługach Amazon SPN

Smartbuyers LTD certyfikowanym dostawcą usług i technologii w Amazon SPN

Z początkiem lipca 2021 dołączyliśmy do grona usługodawców w sieci Amazon SPN. Amazon Service Provider Network to sieć zaufanych partnerów Amazona, którzy dostarczają usługi wspomagające codzienną sprzedaż na Amazonie oraz wspierają w zwiększaniu zysków ze sprzedaży. Bardzo cieszymy się, że dołączyliśmy do tego grona. Jednocześnie certyfikacja przez Amazon SPN jest dla nas potwierdzeniem jakości usług, które oferujemy naszym klientom. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza codzienna praca została wyróżniona i możemy pochwalić się uzyskaniem certyfikacji w Amazon SPN.

Jednocześnie zachęcamy do darmowej rejestracji na naszej nowej Platformie B2B V2R, która umożliwia sprzedaż na globalnych marketplace’ach bez konieczności posiadania konta sprzedażowego!

Sprawdź naszą ofertę usług wsparcia sprzedaży na Amazon:

 

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Ponad 7-letnie doświadczenie w branży e-commerce ze specjalizacją w content marketingu i marketingu afiliacyjnym, a od 3 lat również współpracująca i tworząca projekty z zakresu sprzedaży na Amazon. Zawodowo zajmuje się m.in. content writingiem, prowadzeniem projektów e-commerce, układaniem szablonów stron sprzedażowych, podnoszeniem efektywności działań sprzedażowo-marketingowych oraz analizą rynku. Po godzinach redaktorka i korektorka treści literackiej i pozaliterackiej. Prywatnie miłośniczka Warszawy, zakupów online i dobrego jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry