logo-poziome.png

Reklama na Amazon - Amazon Ads

Reklama na Amazon pozwala sprzedawcom zwiększyć widoczność swoich produktów i przyciągnąć nowych klientów.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia, optymalizacji i sprzedaży na Amazon, dzięki czemu nasi klienci osiągają sukces w e-commerce.

Sprzedajmy to razem! 

Smartbuyers należy do grupy autoryzowanych przez Amazon SPN* dostawców usług i rozwiązań technologicznych.

*Amazon, Amazon Service Provider Network, Amazon SPN, and Amazon SPN logo are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.

Poprowadzimy działania reklamowe dla Twoich produktów na Amazonie

Amazon jest trzecim co do wielkości globalnym środowiskiem reklamowym – wyprzedzają go jedynie Google i Facebook. Zwiększanie zysków ze sprzedaży na Amazon nierozerwalnie wiąże się z prawidłowym planowaniem i wdrażaniem strategii reklamowych w Amazon Ads.

 

 

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się tworzeniem i realizowaniem planów reklamowych na Amazonie, dlatego też w naszej ofercie znalazło się wsparcie w zakresie reklamy na Amazon.

 

 

Usługa prowadzenia kampanii reklamowych na Amazonie obejmuje m.in.:

 

Zapytaj o ofertę prowadzenia kampanii na Amazon - wypełnij formularz

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Sprzedajmy to razem!

Nasze usługi reklamowe na Amazon dostosowujemy do potrzeb każdego klienta, niezależnie od jego doświadczenia w sprzedaży na platformie.

Oferujemy profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do każdego klienta i transparentność w działaniach reklamowych. Dzięki nam, Twoje produkty na Amazonie będą lepiej widoczne dla potencjalnych klientów, co przyczyni się do zwiększenia Twojej sprzedaży i zysków.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci osiągnąć sukces w sprzedaży na platformie Amazon.

Produkty i marki sponsorowane reklama Amazon PPC
Korzystanie z reklam na Amazonie wymaga znajomości narzędzi reklamowych Amazona oraz świadomości działań konkurencji. Oferujemy pełną obsługę reklam PPC na Amazonie ukierunkowaną na wcześniej ustalony cel reklamowy. Za pomocą reklam Amazon możemy wpłynąć na budowanie świadomości marki lub nowych produktów, poszerzenie zasięgów produktu poprzez promocje i wyprzedaże czy też bezpośrednio na zwiększenie konwersji w danej kampanii reklamowej.
Chcę skorzystać z oferty
Sponsorowana reklama display, audio i video
Zajmujemy się planowaniem i wdrażaniem reklam display, audio i video. Każda z przygotowanych przez nas reklam jest poprzedzona dogłębną analizą potrzeb i rynku, dzięki czemu maksymalizujemy jej skuteczność. Na podstawie odpowiednich parametrów i słów kluczowych targetujemy reklamy do najlepiej konwertujących grup docelowych.
Chcę skorzystać z oferty
Wsparcie w budowaniu marki na Amazon
Oferujemy wsparcie dla sprzedawców w zakresie budowania rozpoznawalności marki na Amazonie. Tworzymy skuteczne plany sprzedażowo-marketingowe, wdrażamy je i optymalizujemy w czasie rzeczywistym, by osiągnąć najlepsze wyniki.
Chcę skorzystać z oferty
Plany reklamowe i sprzedażowe
Z doświadczenia w sprzedaży na Amazon wiemy, że każda kampania reklamowa jest zupełnie inna, a każdy sprzedawca ma swoje cele reklamowe i potrzeby. Oferujemy więc całkowicie spersonalizowane plany reklamowe i sprzedażowe. Każda współpraca z konkretnym sprzedawcą na Amazon poprzedzona jest analizą konkurencyjności w danej kategorii lub produkcie, badaniem rynku i potrzeb sprzedawcy oraz poznaniem celów reklamowych. Tworzymy kompletne strategie reklamowe na Amazon, wykorzystujące najbardziej skuteczne dla danego biznesu narzędzia reklamowe Amazona.
Chcę skorzystać z oferty
Niestandardowe wsparcie reklamowe
Poza standardowymi działaniami reklamowymi w obrębie Amazon Ads, oferujemy także niestandardowe rozwiązania reklamowe mające przełożenie na zwiększenie sprzedaży, budowanie świadomości marki czy docieranie do nowych grup docelowych. Dysponujemy narzędziami i wiedzą umożliwiającymi podjęcie najbardziej efektywnych aktywności reklamowych na Amazonie. Nasi specjaliści na podstawie wieloletniego doświadczenia w tworzeniu spersonalizowanych reklam na Amazonie przygotowują strategie reklamowe szyte na miarę. Oferujemy również usługi konsultingowe w zakresie sprzedaży na Amazonie.
Chcę skorzystać z oferty
Poprzedni
Następny

Usługa kampanii na Amazon jest dla Ciebie, jeśli:

Reklama Amazon kluczem do zwiększania zysków

Ponad 300 milionów sprzedawców na całym świecie oferuje swoje produkty na Amazonie. Na tak szerokiej bazie danych, jaką są kupujący na Amazonie, można prowadzić złożone działania reklamowe oparte o szczegółowe wytyczne. Mądre wykorzystanie narzędzi reklamowych na Amazonie może więc sprawić, że sprzedawca dotrze ze swoją reklamą do odpowiednio sprofilowanych osób o zwiększonym prawdopodobieństwie zakupu produktu.

Dobrze ustawiona reklama na Amazonie pozwala więc na znaczne zwiększenie zasięgu oferty, a w efekcie podniesienie konwersji ze sprzedaży, a więc i zysków sprzedawcy.

Reklamy na Amazon mogą służyć bezpośredniemu budowaniu widoczności marki. Biorąc pod uwagę ogromną konkurencję na Amazonie, widać wyraźnie jak ważne jest dotarcie ze swoją ofertą sprzedaży do właściwych użytkowników. Budowanie świadomości marki na Amazon jest możliwe przy użyciu wszelkiego typu reklam dostępnych w Amazon Ads, jednak najlepsze wyniki dają reklamy video, audio i display. Jednocześnie każdy typ reklamy na Amazon ma wpływ na poprawę wyników sprzedażowych.

Dlaczego warto zlecić nam prowadzenie kampanii Amazon Ads?

Sprzedajmy to razem! 

Przewiń do góry