Sprzedawca

Program ReSeller dla sprzedawców, czyli jak zarabiać na rynkach europejskich i nie tylko

Udostępnij artykuł
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email
Artykuł sponsorowany
Potrzebujesz pomocy w sprzedaży na Amazon?

Program ReSeller kierowany jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz posiadających konta sprzedażowe na marketplace’ach: Allegro, Ebay, Etsy, Amazon. Resale jest podejściem biznesowym umożliwiającym kupno towaru wprost od dostawcy i późniejszą jego odsprzedaż z narzutem na marketplace w systemie dropshippingowym. Start programu planowany jest na koniec miesiąca marca 2021, poznaj więcej szczegółów w dalszej części artykułu i przystąp do programu ReSeller!

Program ReSeller – warunki współpracy

 • Współpraca w formacie B2B
 • Pełna integracja konta sprzedażowego (Allegro, Ebay, Etsy, Amazon) z oferowaną bazą produktów
 • Dostęp do bazy danych produktów wprost od partnerów programu
 • Produkty magazynowane są w centrach logistycznych rozlokowanych na terenie całej Europy
 • Składanie zamówień i rozliczanie zakupów za pomocą dedykowanej platformy programu ReSeller
 • Określenie wysokości narzutu na cenę produktu zanim oferta pojawi się na koncie sprzedawcy na marketplac’ie/marketplace’ach
 • Pełna usługa dropshippingu adresowana do odbiorców końcowych w Europie
 • Obsługa zwrotów zamówień

ReSeller

Image by analogicus from Pixabay

Dedykowana platforma ReSeller dla sprzedawców

Każdy sprzedawca, który przystąpi do programu ReSeller otrzyma dostęp do dedykowanej platformy, która umożliwi współpracę z kontrahentami z całej Europy w systemie dropshippingowym.

Program ReSeller zapewnia między innymi:

 • Możliwość współpracy z wiarygodnymi dostawcami (producentami oraz głównymi dystrybutorami zapewniającymi najlepsze ceny i najwyższą jakość produktów)
 • Możliwie najkrótszy czas realizacji zamówienia klienta końcowego
 • Możliwie najniższe koszty logistyki (w tym dropshipping)

ReSeller – jak to działa?

 1. Dedykowana platforma umożliwia integrację bazy danych produktów i ich lokalizacji z kontem sprzedażowym sprzedawcy na marketplac’ie (Allegro, Ebay, Etsy, Amazon)
 2. Do każdego produktu przypisany jest kraj, na terenie którego zlokalizowane jest określone centrum logistyczne, w którym jest magazynowany
 3. W ten sposób sprzedawca może oferować klientom końcowym poprzez swoje konto sprzedażowe na Allegro, Ebay, Etsy czy Amazon właśnie te produkty, które czekają już w centrach logistycznych

Przykładowo:

 • Sprzedawca może nawiązać współpracę z dostawcą, który magazynuje swoje produkty we Francji
 • Następnie może sprzedawać te produkty właśnie na rynku francuskim
 • Ten model współpracy znacznie skraca czas realizacji zamówienia oraz diametralnie obniża koszty dostawy do klienta końcowego

Zwiększ swoje zyski ze sprzedaży – dołącz do programu ReSeller

Przystąpienie do programu ReSeller umożliwia sprzedawcy na Allegro, Ebay, Etsy czy Amazon nawiązanie relacji biznesowych z wiarygodnymi dostawcami z całej Europy (i nie tylko). Dzięki pełnej integracji konta sprzedażowego na marketplac’ie z bazą danych produktów – procesowanie zamówień jest całkowicie zautomatyzowane!

Ponad 7-letnie doświadczenie w branży e-commerce ze specjalizacją w content marketingu i marketingu afiliacyjnym, a od 3 lat również współpracująca i tworząca projekty z zakresu sprzedaży na Amazon. Zawodowo zajmuje się m.in. content writingiem, prowadzeniem projektów e-commerce, układaniem szablonów stron sprzedażowych, podnoszeniem efektywności działań sprzedażowo-marketingowych oraz analizą rynku. Po godzinach redaktorka i korektorka treści literackiej i pozaliterackiej. Prywatnie miłośniczka Warszawy, zakupów online i dobrego jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry