Sprzedawca

Program ReSeller dla sprzedawców, czyli jak zarabiać na rynkach europejskich i nie tylko

Udostępnij artykuł
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Artykuł sponsorowany

Program ReSeller kierowany jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz posiadających konta sprzedażowe na marketplace’ach: Allegro, Ebay, Etsy, Amazon. Resale jest podejściem biznesowym umożliwiającym kupno towaru wprost od dostawcy i późniejszą jego odsprzedaż z narzutem na marketplace w systemie dropshippingowym. Start programu planowany jest na koniec miesiąca marca 2021, poznaj więcej szczegółów w dalszej części artykułu i przystąp do programu ReSeller!

Program ReSeller – warunki współpracy

 • Współpraca w formacie B2B
 • Pełna integracja konta sprzedażowego (Allegro, Ebay, Etsy, Amazon) z oferowaną bazą produktów
 • Dostęp do bazy danych produktów wprost od partnerów programu
 • Produkty magazynowane są w centrach logistycznych rozlokowanych na terenie całej Europy
 • Składanie zamówień i rozliczanie zakupów za pomocą dedykowanej platformy programu ReSeller
 • Określenie wysokości narzutu na cenę produktu zanim oferta pojawi się na koncie sprzedawcy na marketplac’ie/marketplace’ach
 • Pełna usługa dropshippingu adresowana do odbiorców końcowych w Europie
 • Obsługa zwrotów zamówień

ReSeller

Image by analogicus from Pixabay

Dedykowana platforma ReSeller dla sprzedawców

Każdy sprzedawca, który przystąpi do programu ReSeller otrzyma dostęp do dedykowanej platformy, która umożliwi współpracę z kontrahentami z całej Europy w systemie dropshippingowym.

Program ReSeller zapewnia między innymi:

 • Możliwość współpracy z wiarygodnymi dostawcami (producentami oraz głównymi dystrybutorami zapewniającymi najlepsze ceny i najwyższą jakość produktów)
 • Możliwie najkrótszy czas realizacji zamówienia klienta końcowego
 • Możliwie najniższe koszty logistyki (w tym dropshipping)

ReSeller – jak to działa?

 1. Dedykowana platforma umożliwia integrację bazy danych produktów i ich lokalizacji z kontem sprzedażowym sprzedawcy na marketplac’ie (Allegro, Ebay, Etsy, Amazon)
 2. Do każdego produktu przypisany jest kraj, na terenie którego zlokalizowane jest określone centrum logistyczne, w którym jest magazynowany
 3. W ten sposób sprzedawca może oferować klientom końcowym poprzez swoje konto sprzedażowe na Allegro, Ebay, Etsy czy Amazon właśnie te produkty, które czekają już w centrach logistycznych

Przykładowo:

 • Sprzedawca może nawiązać współpracę z dostawcą, który magazynuje swoje produkty we Francji
 • Następnie może sprzedawać te produkty właśnie na rynku francuskim
 • Ten model współpracy znacznie skraca czas realizacji zamówienia oraz diametralnie obniża koszty dostawy do klienta końcowego

Zwiększ swoje zyski ze sprzedaży – dołącz do programu ReSeller

Przystąpienie do programu ReSeller umożliwia sprzedawcy na Allegro, Ebay, Etsy czy Amazon nawiązanie relacji biznesowych z wiarygodnymi dostawcami z całej Europy (i nie tylko). Dzięki pełnej integracji konta sprzedażowego na marketplac’ie z bazą danych produktów – procesowanie zamówień jest całkowicie zautomatyzowane!

6-letnie doświadczenie w branży e-commerce ze specjalizacją w content marketingu i marketingu afiliacyjnym. Zawodowo zajmuje się m.in. content writingiem, prowadzeniem projektów e-commerce, układaniem szablonów stron sprzedażowych, podnoszeniem efektywności działań sprzedażowo-marketingowych oraz analizą rynku. Po godzinach redaktorka i korektorka treści literackiej i pozaliterackiej. Prywatnie miłośniczka Warszawy, zakupów online, dobrego jedzenia i Elona Muska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry