materac piankowy

Materace piankowe Fit.4.Sleep – stworzono nas z myślą o Tobie! 

Udostępnij artykuł
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email
Artykuł sponsorowany

Poznaj bliżej materace piankowe marki Fit.4.Sleep w rozmiarach 90x200cm oraz 140x200cm o różnych twardościach od miękkich po twarde i przekonaj się, że całkowicie spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! 

Gwarancja najwyższej jakości oraz sprawdzony producent Hilding Anders 

Za cały proces twórczy, technologiczny i jakościowy odpowiada szwedzki koncern Hilding Anders – wiodący producent materaców i łóżek na terenie Europy oraz Azji.  

Już od 1939 roku, Hilding Anders dba o regenerujący wypoczynek i zdrowy sen tysięcy klientów z wielu krajów. W portfolio firmy znajdziemy same znane marki, zajmujące się produkcją łóżek i materaców m.in. Jensen, Slumberland czy Curem. Wszystkie produkty produkowane przez Hilding Anders spełniają zróżnicowane potrzeby użytkowników. 

Materace piankowe Fit.4.Sleep są produkowane przez Hilding Anders 

Materace piankowe Fit.4.Sleep to wysokiej jakości materace dostępne w przystępnych cenach. Dedykowane są szczególnie osobom, które chciałyby mieć możliwość dostosowania podłoża do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy użytkownik materaca piankowego Fit.4.Sleep może zadbać o najwyższy, personalizowany komfort swojego snu. 

PROMO MATERACE FIT4SLEEP

materac Fit.4.Sleep
Oferta specjalna – uzyskaj 20% rabatu zwrotnego przy zakupie jednego z materaców piankowych Fit.4.Sleep!

Oferta dotyczy zakupu materaców Fit.4.Sleep w 2 różnych twardościach (H2/H3, H3/H4) oraz 2 rozmiarach (140×200 cm, 90x200cm) dostępnych od ręki na Amazon.pl.

Jeśli z jakichś powodów zechcesz zwrócić materac – 100% kwoty zostanie Ci oddane bez zadawania zbędnych pytań.

Materace piankowe Fit.4.Sleep są obecnie oferowane w specjalnej ofercie na amazon.pl. Tylko dla czytelników tego artykułu. Gwarantowana szybka wysyłka produktów jest realizowana przez Amazon Fulfillment Center (FBA).  

Przygotowaliśmy ofertę specjalną dla osób, które zdecydują się na zakup materaca piankowego Fit.4.Sleep za pośrednictwem platformy amazon.pl! 

Jeśli zakupisz materac i będziesz zadowolony z jego użytkowania, wystarczy, że podzielisz się pięciogwiazdkową pozytywną opinią o produkcie na platformie Amazon, a od nas otrzymasz 20% rabatu zwrotnego! 

Na końcu tego artykułu znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące promocji. Już teraz przejdź na Amazon.pl i kup materac piankowy Fit.4.Sleep w atrakcyjnej cenie i dodatkowo skorzystaj z promocji*! 

*Promocja trwa do 30.04.2023 lub do wyczerpania zapasów. 

Dwustronne materace piankowe o 2 twardościach i 4 komfortach 

materac piankowy Fit.4.Sleep

Materace piankowe Fit.4.Sleep są dostępne w 2 twardościach H2/H3 lub H3/H4. Połączenie dwóch wysokoelastycznych pianek HR oraz innowacyjne ich nacięcia pozwoliły na uzyskanie aż 4 różnych powierzchni snu. Każda z nich gwarantuje inny komfort. Jest to unikatowy produkt na rynku, który daje nam możliwość spania na jednej z czterech powierzchni snu. W ten sposób każdy może wybrać swój poziom komfortu i twardości pod kątem swoich indywidualnych preferencji. 

Pamiętaj, że odczucie twardości materaca to subiektywna ocena każdego użytkownika. Zadaniem materaca jest zapewnienie odpowiedniego podparcia sylwetki podczas snu. Podczas wyboru modelu, trzeba zwrócić uwagę na parametry związane z wagą oraz budową ciała. Również w zależności od podłoża, na którym kładziemy materac, może się zmienić odczucie komfortu. 

7-strefowe materace z pianki wysokoelastycznej HR 

Wyjątkowe połączenie dwóch wysokoleastycznych pianek HR (Kaltschaum) o unikalnym cięciu i profilowaniu tworzy 7-strefowy, wielofunkcyjny materac. Takie wyprofilowanie materaca umożliwia dobór komfortu snu dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Materace piankowe Fit.4.Sleep zadowalają nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Materace piankowe Fit.4.Sleep dopasowane do Ciebie! 

materac Fit.4.Sleep

Obracając materac lub przekładając go na drugą stronę możesz dopasować jego twardość do swoich indywidualnych preferencji. Pianki wysokoleastyczne o podwyższonej sprężystości dostosowują się do Twoich ruchów. W ten sposób bez względu na ułożenie Twojego ciała, uzyskasz stabilne i anatomiczne podparcie oraz zmniejszony nacisk na kręgosłup i mięśnie w każdej pozycji. 

Antyalergiczne materace z pianki wysokoelastycznej Fit.4.Sleep 

Materace piankowe Fit.4.Sleep pozwalają na zachowanie higieny snu. Unikalna otwartokomórkowa struktura pianek zapewnia bowiem doskonałą przepuszczalność powietrza i wentylację. Ten typ konstrukcji materaca piankowego wydłuża jedocześnie jego trwałość i pozwala na użytkowanie produktu przez długie lata. Wspomniana otwartokomórkowa struktura i otwory wentylacyjne czynią materac produktem przyjaznym alergikom. 

Materace na każde łóżko 

stelaż materac piankowy

Materace Fit.4.Sleep są bardzo uniwersalne. Można je użytkować na różnych rodzajach stelaży czy podstaw. Sprawdzą się zarówno na tych tradycyjnych czy listwowych, jak i na stelażach skrzyniowych i regulowanych. Dopasują się nawet do tych stelaży, w których samodzielnie decydujemy o tym, jak mocno nachylony jest podnóżek czy zagłówek. 

Pokrowiec Easy Refresh z możliwością prania w pralce  

pokrowiec Easy Refresh

Każdy materac piankowy Fit.4.Sleep znajduje się w wyjątkowo lekkim i elastycznym pokrowcu Easy Refresh w wersji lato-zima o właściwościach termoregulacyjnych. Niepikowany materiał, w zależności od tego, z której jego strony postanowimy skorzystać gwarantuje nam inne korzyści: 

  • Biała strona ma właściwości antyalergiczne i została specjalnie zaimpregnowana, dzięki czemu hamuje rozwój pleśni. Świetnie nadaje się ona na lato, ponieważ przyjemnie chłodzi chroniąc nasz organizm przed przegrzaniem oraz nadmierną potliwością.  
  • Szara strona w sam raz sprawdzi się dla osób, które szybko marzną, ponieważ skutecznie zatrzymuje ciepło za sprawą membranowej struktury.  

Dwustronny pokrowiec EasyRefresh można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 60° C. Pokrowiec jest dodatkowo wyposażony w zamek rozdzielczy, co pozwala na upranie obu części pokrowca osobno w domowej pralce. Przemyślana konstrukcja pokrowca dodatkowo korzystnie wpływa na łatwość użytkowania oraz utrzymanie czystości i odpowiedniej higieny.  

Jakość materaców Fit.4.Sleep potwierdzona certyfikatami 

                                                            Materace z certyfikatem materace z certyfikatem oeko-tex

Materace piankowe Fit.4.Sleep zostały wyprodukowane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Świadczy o tym między innymi Certyfikat jakości OEKO-TEX STANDARD 100. Jest to odznaczenie, które przyznaje się wyrobom na całym świecie – poświadcza pełne bezpieczeństwo tekstyliów. Dzięki niemu mamy pewność chociażby, że nasz zakup jest wolny od substancji, które w określonym stężeniu mogą źle oddziaływać na zdrowie.  

We współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materace Fit.4.Sleep zostały rygorystycznie przeanalizowane, poddane licznym eksperymentom i ostatecznie uzyskały certyfikat w Laboratorium Sleep-Lab. Parametry testowe, jakim zostały poddane materace to – ergonomia, higiena, klimat, trwałość. 

Proste rozpakowywanie materaców piankowych Fit.4.Sleep  

Rozpakowanie materaca Fit.4.Sleep jest bardzo szybkie i proste. Wystarczy jedynie stosować się do czterech kroków, które pozwolą nam cieszyć się naszym nowym zakupem! 

jak rozpakować materac piankowy

PROMO MATERACE FIT4SLEEP

Materace piankowe Fit.4.Sleep możesz kupić na amazon.pl 

Materace piankowe Fit.4.Sleep są obecnie oferowane w atrakcyjnej cenie na amazon.pl. Gwarantowana szybka wysyłka produktów jest realizowana przez Amazon Fulfillment Center (FBA).  

materac Fit.4.Sleep
Przygotowaliśmy ofertę specjalną dla osób, które zdecydują się na zakup materaca piankowego Fit.4.Sleep za pośrednictwem platformy amazon.pl! 

Jeśli zakupisz materac i będziesz zadowolony z jego użytkowania, wystarczy, że podzielisz się pięciogwiazdkową pozytywną opinią o produkcie na platformie Amazon, a od nas otrzymasz 20% rabatu zwrotnego! 

To proste: 

  1. Zamów materac piankowy Fit.4.Sleep przez Amazon.pl 
  2. Po otrzymaniu zamówienia, jeśli jesteś zadowolony z otrzymanego materaca, wystaw pozytywną pięciogwiazdkową opinię o produkcie na Amazon. W opinii zamieść zdjęcie otrzymanego materaca.
  3. Napisz pod adres email numer Twojego zamówienia i wyraź chęć udziału w promocji*: sklep@sleepinghouse.pl  
  4. W ciągu 48h otrzymasz od nas rabat zwrotny w wysokości 20% kosztu zakupionego materaca na Amazon 
  5. Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o najnowszych promocjach Fit.4.Sleep!

*Promocja trwa do 30.04.2023 lub do wyczerpania zapasów. 

KUP MATERAC PIANKOWY NA AMAZONIE

Twardość: H2/H3

Rozmiary: 80 x 190 cm, 80 x 190 cm, 80 x 200 cm, 90 x 190 cm, 90 x 200 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 190 cm, 140 x 200 cm, 160 x 190 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Twardość: H3/H4

Rozmiary: 80 x 190 cm, 80 x 190 cm, 80 x 200 cm, 90 x 190 cm, 90 x 200 cm, 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 190 cm, 140 x 200 cm, 160 x 190 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza 

Naszą misją jest zapewnienie jak najwyżej jakości oferowanych przez nas produktów i obsługi dla wszystkich naszych klientów. Dlatego też, Twoje pozytywne doświadczenie jest bardzo ważne zarówno dla nas, jak i dla przyszłych użytkowników materaców Fit.4.Sleep. Twoja opinia pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz stale podnosić jakość oferowanych przez nas produktów.  

Wystawienie opinii trwa chwilę, a dla nas jest ona bardzo cennym źródłem wiedzy o naszych produktach i doświadczeniach użytkowników. Materace Fit.4.Sleep są produkowane dla Ciebie – chcemy spełnić Twoje wymagania. Podziel się z nami swoją opinią, jeśli nam się to udało! 

Dlaczego warto zamówić materac piankowy Fit.4.Sleep przez Amazon? 

Materace piankowe Fit.4.Sleep są oferowane na amazon.pl z wysyłką z centrum logistycznego Amazona. Gwarantuje Ci to nie tylko szybkie i bezproblemowe dostarczenie Twojego zamówienia. Jednocześnie uzyskujesz wsparcie zespołu Amazona 24/7, dzięki czemu możesz uzyskać pomoc w dowolnym momencie, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania związane z Twoją przesyłką. Dodatkowo, jeśli jesteś użytkownikiem Prime, możesz otrzymać darmową wysyłkę następnego dnia lub do dwóch dni od daty zamówienia produktu. 

W przypadku ewentualnej chęci zwrócenia zamówionego produktu, także Amazon zajmie się realizacją zwrotu, zyskujesz więc pewność, że uzyskasz profesjonalne i szybkie wsparcie także w tej kwestii. 

Ponad 7-letnie doświadczenie w branży e-commerce ze specjalizacją w content marketingu i marketingu afiliacyjnym, a od 3 lat również współpracująca i tworząca projekty z zakresu sprzedaży na Amazon. Zawodowo zajmuje się m.in. content writingiem, prowadzeniem projektów e-commerce, układaniem szablonów stron sprzedażowych, podnoszeniem efektywności działań sprzedażowo-marketingowych oraz analizą rynku. Po godzinach redaktorka i korektorka treści literackiej i pozaliterackiej. Prywatnie miłośniczka Warszawy, zakupów online i dobrego jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry