Wsparcie na każdym etapie sprzedaży

Kompleksowe wsparcie sprzedaży na platformach Amazon, Ebay, Etsy

Od ponad 10 lat zajmujemy się pełnowymiarową obsługą sprzedaży na Amazonie i innych marketplace’ach takich jak m.in. Ebay, Etsy, Allegro czy Cdiscount. 

Zaczynaliśmy jako sprzedawcy na platformach e-commerce, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie z pierwszej ręki. W ten sposób powstała nasza firma, a wraz z nią rozwiązania wspomagające sprzedaż na globalnych marketplace’ach. Dysponujemy wiedzą i narzędziami, które realnie przekładają się na podnoszenie sprzedaży na platformach e-commerce. 

Opracowujemy strategie sprzedażowo-marketingowe, analizujemy działania konkurencji, pomagamy w doborze rynków czy kontrahentów. Wspieramy wszelkie aktywności związane z obsługą sprzedaży na Amazonie i nie tylko!

Strategie sprzedażowe i marketingowe na globalnych marketplace’ach

Skomplikowanie platformy Amazon umożliwia podejmowanie wielowymiarowych działań sprzedażowo-marketingowych na różnych obszarach. By osiągnąć realne zyski ze sprzedaży na Amazonie, powinno się korzystać ze wszystkich narzędzi, jakie daje sprzedawcy sama platforma. Powierzenie nam obsługi konta jest gwarantem wykorzystania pełni potencjału konta sprzedażowego na Amazonie. 

Na podstawie wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy z zakresu prowadzenia sprzedaży na Amazonie i innych marketplace’ach, z powodzeniem tworzymy i wdrażamy efektywne strategie sprzedażowe i marketingowe na kontach sprzedawców. Począwszy od stworzenia planu sprzedażowego, poprzez ustawianie kampanii reklamowych, a skończywszy na analityce i optymalizacji wyników sprzedażowych tak, by sprzedaż na Amazon ciągle rosła.

Przewiń do góry