Smartbuyers - obsługa sprzedaży Amazon

Sprzedaż Multichannel Global - dedykowana platforma

Smartbuyers – expert w sprzedaży online B2B i B2C do Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów Unii Europejskiej – Agencja wsparcia sprzedaży online.

Sprzedaż Multichannel Global – dedykowana platforma

Dedykowna Platforma integracyjna eCommerce SB MULTICHANNEL jest w pełni integrowalna z największymi europejskimi i światowymi platformami eCommerce sprzedaży online, do których należą: Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.es, Amazon.it oraz ebay, Etsy, Souq.com i inne.

Platforma pozwala współpracować z klientami w relacjach: B2C oraz B2B oferując im usługę dropshippingu, a także oferując im system rabatowy oraz program lojalnościowy. 

Platforma SB OMNICHANNEL jest zintegrowana z centrum logistycznym Amazona z pomocą którego jest możliwe  szybko, automatycznie obsługiwać zamówienia klientów pochodzące ze stron zintegrowanych takich jak: smartbuyers.uk.com oraz bcv-boleslawiecpottery.co.uk a także bcv-polishpottery.com.  

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Aktywnie wspomagamy proces przygotowania oferty i prowadzenia sprzedaży

Oferta sprzedaży

Przygotowanie oferty

Nasz zespół kompleksowo przygotuje opisy produktów, aukcje w standardzie Amazon w wymaganych językach obcych z uwzględnieniem kosztów logistycznych.

Założenie i prowadzenie konta

Założenie konta firmowego

Oferujemy pomoc przy rejestracji konta już od momentu kompletacji wymaganych dokumentów po optymalizację ustawień konta.

Sprzedaż B2B i B2C

Sprzedaż B2B i B2C

Z użyciem szerokiej gamy narzędzi sprzedażowo-reklamowych opracowujemy i wdrażamy strategie sprzedaży produktów w formacie B2B jak i B2C.

Amazon

Sprzedaż produktów na Amazon

Z pomoca naszych stron zintegrowanych z platforma Amazon czynnie wspieramy sprzedaż produktów naszych klientow w formacie B2C.

Wypełnij formularz

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Przewiń do góry