Smartbuyers - obsługa sprzedaży Amazon

Sprzedaż Multichannel Europe - dedykowane konto

Smartbuyers – expert w sprzedaży online B2B i B2C do Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów Unii Europejskiej – Agencja wsparcia sprzedaży online.

Sprzedaż Multichannel Europe – dedykowane konto 

 

Oferujemy współpracę w zakresie sprzedaży online, w formacie B2C oraz B2B produktów do krajów Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy i inne. 

W tym celu firma nasza stworzyła platformę, która jest zintegrowana z największymi europejskimi platformami sprzedaży online, takimi jak Amazon, Etsy, Flubit i inne. Łączna liczba użytkowników tychże platform tylko w Europie wynosi około 360 mln osób.

Jak to działa? 

Nasza firma operuje w formacie B2C oraz B2B, dostarczając Customer Service oraz Marketing dla oferowanych produktów. Wpływające zamówienia automatycznie przekazywane są do dostawcy lub centrum logistycznego, skąd wysyłane są do klientów. 

Nie pobieramy od dostawcy żadnej prowizji od sprzedaży! 

W ramach współpracy udostępniamy dedykowany panel administracyjny, pozwalający na śledzenie bieżącej sprzedaży, generowanie raportów sprzedaży za wybrane okresy rozliczeniowe oraz podgląd na oferowany asortyment wraz ze stanami magazynowymi. 

Współpraca z nami pozwoli Państwa firmie skorzystać z wiedzy i doświadczenia zespołu ludzi z ponad 10 letnim stażem w sprzedaży online, zdobytym głównie na rynkach zagranicznych.

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Aktywnie wspomagamy proces przygotowania oferty i prowadzenia sprzedaży

Oferta sprzedaży

Przygotowanie oferty

Nasz zespół kompleksowo przygotuje opisy produktów, aukcje w standardzie Amazon w wymaganych językach obcych z uwzględnieniem kosztów logistycznych.

Założenie i prowadzenie konta

Założenie konta firmowego

Oferujemy pomoc przy rejestracji konta już od momentu kompletacji wymaganych dokumentów po optymalizację ustawień konta.

Sprzedaż B2B i B2C

Sprzedaż B2B i B2C

Z użyciem szerokiej gamy narzędzi sprzedażowo-reklamowych opracowujemy i wdrażamy strategie sprzedaży produktów w formacie B2B jak i B2C.

Wypełnij formularz

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Przewiń do góry