Smartbuyers - obsługa sprzedaży Amazon

Sprzedaż Multichannel Europe - dedykowane konto Selleetools

Smartbuyers – ekspert w sprzedaży online B2B i B2C do Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów Unii Europejskiej – Agencja wsparcia sprzedaży online.

Sprzedaż Multichannel Europe – dedykowane konto Selleetools 

Oferujemy współpracę w zakresie sprzedaży online w formacie B2B dropshipping produktów do krajów europejskich: Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Kolejne kraje wkrótce!  

W tym celu nasza firma stworzyła platformę, która jest zintegrowana z największymi europejskimi platformami sprzedaży online, takimi jak Amazon, Etsy, Ebay, Allegro i Baselinker. Łączna liczba użytkowników tychże platform tylko w Europie wynosi około 360 mln osób.

Jak to działa? 

Przygotowaliśmy platformę wraz z narzędziami umożliwiającymi skuteczne zwiększenie Twojej e-sprzedaży na głównych marketplace’ach takich jak: Amazon, Allegro, Ebay, Etsy – bez konieczności posiadania własnego konta na tych platformach.

Jeśli jako dostawca posiadasz produkty, to po dodaniu ich na platformę Selleetools będą one mogły być sprzedawane przez Top Sellerów na globalnych marketplace’ach. Do Ciebie będzie należał obowiązek wysyłki zamówienia (współpraca dropshippingowa). 

Jedyną opłatą na Selleetools jest prowizja od sprzedaży w wysokości 4% od wartości zamówienia złożonego przez sprzedawcę do dostawcy. Rejestracja i korzystanie z platformy są darmowe.

W ramach współpracy udostępniamy dedykowany panel użytkownika, pozwalający na śledzenie bieżącej sprzedaży, generowanie raportów sprzedaży za wybrane okresy rozliczeniowe oraz podgląd na oferowany asortyment wraz ze stanami magazynowymi. 

Współpraca z nami pozwoli Państwa firmie skorzystać z wiedzy i doświadczenia zespołu ludzi z ponad 10 letnim stażem w sprzedaży online, zdobytym głównie na rynkach zagranicznych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu.

Aktywnie wspomagamy proces przygotowania oferty i prowadzenia sprzedaży

Oferta sprzedaży

Przygotowanie oferty

Nasz zespół kompleksowo przygotuje opisy produktów, aukcje w standardzie Amazon w wymaganych językach obcych z uwzględnieniem kosztów logistycznych.

Założenie i prowadzenie konta

Założenie konta firmowego

Oferujemy pomoc przy rejestracji konta już od momentu kompletacji wymaganych dokumentów po optymalizację ustawień konta.

Sprzedaż B2B i B2C

Sprzedaż B2B i B2C

Z użyciem szerokiej gamy narzędzi sprzedażowo-reklamowych opracowujemy i wdrażamy strategie sprzedaży produktów w formacie B2B jak i B2C.

Wypełnij formularz

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Przewiń do góry