amazon-logo.png

Platforma M2S zwiększy Twoja sprzedaż online (strona glowna)

Sprzedawaj więcej na Allegro i nie tylko…

Baza danych produktów wprost od dostawców

Wprowadź do swojej oferty sprzedaży powiew świeżości! Uzupełnij formularz kontaktowy, a jako jeden z pierwszych sprzedawców otrzymasz dostęp do kilkutysięcznej bazy danych produktów wprost od dostawców w systemie dropshippingowym. Rozbuduj swoją ofertę sprzedaży na Amazonie, eBayu, Allegro i innych marketplace’ach – zbieraj zamówienia, zwiększaj zysk, a wysyłką towaru zajmie się dostawca. Liczba dostępów ograniczona*!

*Dostęp do bazy danych produktów w systemie dropshippingowym udostępnimy pierwszym 200 sprzedawcom. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze E-commerce

Pełna integracja z marketplace’ami:

Allegro
Sprzedaż na Allegro
Amazon
Sprzedaż na Amazon
Ebay
Sprzedaż na Ebay

Nadchodzące integracje:

Etsy
Cdiscount
Sprzedaż na Cdiscount
Własny sklep internetowy

Smart Top Seller

  • kilkadziesiąt tysięcy produktów od różnych dostawców
  • współpraca z dostawcami z różnych kategorii produktowych
  • dropshipping - wysyłka towarów wprost od dostawcy do centrum logistycznego
  • pełna logistyka gwarantowana przez Amazon
  • automatyczny proces integracji Twojego konta sprzedażowego z bazą danych produktów
  • automatyczny update cen produktów na Twoim koncie sprzedażowym w marketplac’ie

Zarabiaj więcej na swoim biznesie

Działaj na kilkutysięcznej bazie produktów z różnych kategorii

Wyróżnij się swoją ofertą dzięki świeżej bazie danych produktów

Oszczędź swój czas działając w dropshippingu

Zautomatyzuj współpracę z wieloma dostawcami jednocześnie

Zmniejsz koszty pozyskiwania klienta końcowego

Zarabiaj więcej tym samym nakładem pracy

Zintegrowany plan dla sprzedawców

Proces integracji Twojego konta sprzedażowego na marketplac’ie z bazą danych produktów odbędzie się w pełni automatycznie. Zacznij sprzedawać, a zamówienia, w których pośredniczysz automatycznie trafią do konkretnych dostawców, którzy zajmą się ich wysyłką.

Uwolnij się od nadmiaru obowiązków – przenieś proces wysyłki towarów na dostawcę. Zajmij się tym, co robisz najlepiej – sprzedażą. Obsługa zamówień leży w gestii dostawcy, który zajmie się wysyłką towarów do centrum logistycznego. Wysyłka zamówienia do klienta końcowego leży po stronie centrum logistycznego Amazona.

Deleguj swoje zadania specjalistom. Wirtualna i realna sieć ekspertów zajmie się planowaniem Twojej strategii e-commerce. Działania crowdsourcingowe i badania rynku prowadzone są nieustannie, by w efekcie dostarczyć Ci najwyższej jakości wsparcie w sprzedaży online.

W codziennej pracy rozwojowej polegamy na ludziach i maszynach. Rozwiązania AI takie jak m.in. data science, machine learning czy deep learning umożliwiają nam budowanie rozwiązań automatyzujących procesy w sprzedaży online. Dzięki nowym technologiom zapewniamy najwyższą jakość wspierania biznesów e-commerce.

Wspieramy biznesy z różnych gałęzi branży e-commerce. Zaufali nam sprzedawcy na europejskich i światowych marketplace’ach m.in. sprzedawcy na Amazonie, eBayu, Etsy, Allegro czy Cdiscount. Wypełnij formularz i dołącz do grona zadowolonych sprzedawców online!

Zaufali nam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Uzupełnij formularz i jako jeden z pierwszych sprzedawców uzyskaj dostęp do kilkutysięcznej bazy danych produktów! Dostęp do bazy danych produktów w systemie dropshippingowym udostępnimy pierwszym 200 sprzedawcom. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktywnie i kompleksowo wspomagamy i obsługujemy proces przygotowania oferty i prowadzenia sprzedaży na Amazon, Ebay, Etsy

Oferta sprzedaży

Przygotowanie oferty

Nasz zespół kompleksowo przygotuje opisy produktów, aukcje w standardzie Amazon w wymaganych językach obcych z uwzględnieniem kosztów logistycznych.

Założenie i prowadzenie konta

Założenie konta firmowego

W zakres naszych usług wchodzi obsługa konta Amazon. Oferujemy pomoc przy rejestracji konta na Amazon od momentu kompletacji wymaganych dokumentów po optymalizację ustawień konta.

Sprzedaż B2B i B2C

Sprzedaż B2B i B2C

Oferujemy obsługę konta na profesjonalnym poziomie. Z użyciem szerokiej gamy narzędzi sprzedażowo-reklamowych opracowujemy i wdrażamy strategie sprzedaży, kampanie reklamowe PPC na Amazon i innych platformach, marketplace’ach, produktów w formacie B2B jak i B2C.

Rejestracja Brandu

Oferujemy pomoc przy rejestracji brandu Twoich produktów na platformie Amazon dla poszczególnych krajów lub całej Unii Europejskiej.

Wypełnij poniżej formularz kontaktowy aby otrzymać ofertę współpracy

Formularz Kontaktowy

*pole wymagane

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.

Przewiń do góry